Reference

Stejně jako loni jsem byl maximálně spokojen – super parta, úžasná atmosféra, ani chvilka nudy, krásné prostředí, vše skvěle, profesionálně zajištěno.
Miroslav S.
Miroslav S.
pelter (2017)
Podruhé ve Falunu a podruhé super zážitek. Stojí to za to!
Jan M.
Jan M.
plejer (2017)
Super akce, syn přijel nesmírně spokojený. Náramně si to užil a za rok chce jet zase.
Jitka K.
Jitka K.
rodič (2017)
Všechno bylo super, překvapilo mě, jaká se sešla prima parta. Moc dobře se mi s nima hrálo. Vyhráli jsme zlatou medaili, i když jsme se předtím vůbec neznali, zatímco ostatní týmy spolu celý rok trénují. Jsem pyšný, že mě trénoval Radim Cepek, dobře nám radil a vůbec nenadával.
Vojta V.
Vojta V.
plejer (2017)
Obrovský DÍK a uznání celému realizačnímu teamu za perfektní organizaci, starostlivost, obětavost a též super zpravodajství během celé akce na fcb, instagram…
Jitka S.
Jitka S.
rodič (2016)
Falun 2016 byla výborná akce Jsem rád, že jsem se mohl zúčastnit. Moje první mezinárodní zkušenost. Doporučuji všem florbalovým nadšencům.
Vít N.
Vít N.
účastník (2016)
Díky za skvělou organizaci, parádní zážitek a zkušenost pro všechny plejery.Snad zase za rok.
Aleš Kro.
Aleš Kro.
rodič (2016)
Doporučuji všem účast na 4player akcích, protože jsou naprosto perfektně zorganizované, účastníkům nic nechybí a všichni si to velmi užívají. Všem nám zůstaly vzpomínky na celý život. Moc děkujeme!
Alena B.
Alena B.
zúčastněný rodič (2016)
Dávám 8 z 10 bodů. Moc se mi líbila volnost, kterou nám trenéři dávali. Snad příště stihneme ještě více vycházek po městě.
Jakub H.
Jakub H.
účastník (2016)
Díky za tu skvělou příležitost pro kluky!
Aleš Kre.
Aleš Kre.
rodič (2016)
Bylo to úžasný. Zápasy, trénování, skvělá parta to vše bylo super. Těším se další akci.
Šimon Ž.
Šimon Ž.
účastník (2016)
Když pominu celý den strávený na sedačce v autobusu, nelze najít nic negativního. Výborný nápad, skvělá, do detailů propracovaná organizace, výborné trenérské vedení, nečekaný úspěch kategorie U15, tudíž i skvělé sportovní zážitky a vzpomínky na celý život. Celkově to byla pro nás plejery jistě velká a jedinečná zkušenost, na kterou budeme vždy rádi vzpomínat. Doufám, že takových akcí bude v budoucnosti ještě více!!! Díky za vše!!!
David S.
David S.
účastník (2016)

Poskytnuté informace před odjezdem byly naprosto vyčerpávající, předané s dostatečným předstihem ve velmi přehledné a srozumitelné podobě. Zpravodajství během průběhu akce pro vzdálené "pozorovatele":-) bylo naprosto dokonalé a to jak slovní report, tak foto-dokumentace a to nejen z pohledu obsahu, ale i rychlosti sdělení např. zpráva o proběhnuvším utkání téměř ihned po jeho ukončení; či zprávy informující o průběhu cesty, dojezdu atd. Ani z pohledu přímého účastníka zájezdu (Miry S.) nebyla zaznamenána absence žádné potřebné informace.

Mně jako rodiči účastníka se nejvíce líbila synova maximální spokojenost s touto akcí.

Při opakovaném synovi kladeném dotazu: „co se Ti líbilo nejvíc?“, zazněla pokaždé stejná odpověď: „Toš:-), to se nedá tak říct, líbilo se mně prostě VŠECHNO.“ (…snad jen až na tu dlouhou cestu, zejména směrem tam:-)).

- Super parta

- Skvělí, profi-trenéři s velmi přátelským přístupem k dětem

- Perfektní sportovní zážitky a zkušenost

- Krásné prostředí a to jak sportovní (haly), tak ubytovací, tak okolní (příroda)

Organizace = 1* - jak již zmíněno výše – předány veškeré potřebné informace a těmto odpovídala i realita – jak z pohledu časového harmonogramu, tak i ostatních hledisek. Program nad míru bohatý: důkaz jedna ze synových reakcí na naši pozn.: „...a že jsi ještě nevložil žádný příspěvek na fcb.“ -„Mami, já tady na to nemám vůůůbec čas.“:-))

F antastická parta

A bsolutně super organizace

L uxusní atmosféra

U žasné prostředí

N ové zkušenosti

s

4 dny super-florbalu

P rofi trenéři

L eadři florbalu kolem nás (Carlström & Enström helping in the canteen:-))

A bnormálně dlououhá cesta OVŠEM v super-buse

Y es, we had a great time in Falun!

E xtra zážitek

R ád bych to zažil znovu.

Miroslav S.
Miroslav S.
rodič (2016)
Děkuji organizátorům výjezdu za skvělou práci počínající komunikací již před odjezdem, která pokračovala během celého výjezdu. Velice jsme ocenili informovanost členů rodiny, kteří zůstali doma, a tak byli stále on-line ,,v obraze". Viděli (foto, videa) a četli, co se zrovna děje během cesty, ale také na hřišti i mimo něj. Děkuji Radimovi a Vojtovi za perfektní práci s dětmi (ale i s námi rodiči :-) ) jak při hře tak i ve volném čase. Přivezli jsme si domů spoustu úžasných zážitků, nových poznatků a nadšení znovu se této akce zúčastnit :-).
Zdenka Ž.
Zdenka Ž.
rodič a účastník (2016)
Celá akce byla povedená, moc se mi to líbilo.
Theodor W.
Theodor W.
účastník (2016)
Výborná akce. Pro všechny ohromný zážitek a zkušenost. Líbilo se všechno, krásná krajina, počasí jako na objednávku, příjemné prostředí, milí lidé, úžasná atmosféra při zápasech na hale i při večerním fandění při hokeji:-) , milý a vstřícný přístup obou "trenérů" ke všem plejerům. Za vše hovoří postřeh po posledním zápasu U11, který právě "nedopadl." ---Ty pláčeš, protože jste prohráli? - Ne, protože nechci domů! :-)
Pavlína F.
Pavlína F.
rodič a účastník (2016)

AXA Floorball Cup

Falun - Švédsko

9. - 14. května 2018

Falun

Švédský Falun je domovem nejen tamního bývalého superligového mistra, ale také velkého turnaje AXA Floorball Cup.

Sledujte nás na sociálních sítích:

   

Kontakt

Pro více informací o výjezdu nás kontaktujte:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.